Oppsett U13 SørVest

Dommeroppsett for U13 Regional SørVest

PS Endringer med fet skrift
JU13 oppsett på hockey.no/live
U13 oppsett på hockey.no/live

Desember

Kampdato Hall Hjemme Borte D1 D2
08.12 10:00 Siddishallen Stv Jenter U12 Sort Irja Risa Lars K-E
08.12 14:00 Isbane 2 U12 Sort Stv Jenter Irja Risa Lars K-E
09.12 11:15 Isbane 2 U12 Hvit U13 Hvit Christopher K Markus Gjesdal
09.12 12:30 Isbane 2 U13 Sort U13 Gul Christopher K Markus Gjesdal
09.12 13:45 Isbane 2 U13 Hvit U12 Hvit Jarl-Erik Gullman Alvin Sigurdsen
09.12 15:00 Isbane 2 U13 Gul U13 Sort Jarl-Erik Gullman William T

November (siste helg)

Kampdato Hall Hjemme Borte D1 D2
24.11 12:30 Isbane 2 U12 Sort Kristiansand Noah Jarl-Erik
24.11 18:00 Isbane 1 U12 Sort Kristiansand Noah Jarl-Erik
25.11 10:00 Siddishallen U13 Sort Haugesund Irja Jarl-Erik
25.11 11:15 Isbane 2 U12 Hvit Kristiansand Irja Jarl-Erik
25.11 12:30 Isbane 2 U13 Sort Haugesund Elias A-E Erik F
25.11 15:00 Isbane 2 U12 Hvit Kristiansand Elias A-E Alvin

November (andre helg)

Kampdato Hall Hjemme Borte D1 D2
10.11 13:15 Siddishallen JU11-13 Hvit Bergen Jent. Christopher Elias A-E
10.11 13:30 Isbane 2 U13 Sort Idda Leo R Erik F
10.11 16:00 Isbane 2 JU 11-13 Sort Bergen Jent. Leo R Erik F
10.11 18:00 Isbane 2 U13 Sort Idda Iver R Leo R
11.11 11:15 Isbane 2 U13 Hvit Idda Elias A-E Erik F
11.11 13:00 Siddishallen JU13 U13 Gul Elias A-E Iver R
11.11 14:15 Siddishallen U13 Hvit Idda Christopher Iver R
11.11 15:30 Siddishallen U13 Gul JU13 Christopher Leo R

November (første helg)

Kampdato Hall Hjemme Borte D1 D2
03.11 10:00 Siddishallen U12 Sort U13 Gul Jarl Erik Daniel S
03.11 12:30 Siddishallen U13 Gul U12 Sort Jarl Erik Daniel S
03.11 13:45 Siddishallen U12 Hvit U13 Sort Jarl Erik Daniel S
03.11 18:00 Isbane 1 U13 Sort U12 Hvit Jarl Erik Daniel S
04.11 12:00 DNB Arena JU13 U13 Hvit Jarl Erik Daniel S
04.11 16:45 Siddishallen U13 Hvit JU13 Jarl Erik Daniel S

Oktober

Kampdato Hall Hjemme Borte D1 D2
20.10 10:00 Sididshallen U12 Hvit U12 Sort Elias A-E Iver R
20.10 13:30 Isbane 2 U12 Sort U12 Hvit Elias A-E Iver R
21.10 11:15 Siddishallen U13 Sort Nærbø Iver R Jaques R
21.10 14:45 Siddishallen U13 Sort Nærbø Elias A-E Erik F
27.10 14:45 Isbane 2 JU11-13 Hvit KIK Jenter Erik F Alvin LS
27.10 18:00 Isbane 1 JU11-13 Hvit KIK Jenter Erik F Alvin LS