Trenere

Janne Ericson
Sportssjef
sportssjef@stavangerhockey.no
412 72 845

Laura Rollins
Sportslig leder Jenter
laurarollins9@gmail.com
978 92 230

Kjell Erik Myreng
Sportslig leder Hockeyskolene og U7
kjell.erik@myreng.com
415 12 614

Daniel Vatne
Sportslig leder U8 – U10, Ansvarlig akademiet
daniel@stavangerhockey.no
412 48 191

David Laszlo
Sportslig leder U11 – U13, Ansvarlig HFO og Camper
david@stavangerhockey.no
412 78 217

Thomas Pettersen
Sportslig leder U14 – U18, Ansvarlig akademiet
thomas@stavangerhockey.no
938 99 009

Wiktor Andersson
Fys ansvarlig og Sportslig leder U14 – U18
wiktor@stavangerhockey.no
+46 735 37 7972

Patrick Børresen
Målvaktstrener
patrick@stavangerhockey.no
920 10 650

Dokumenter for trenerne

Oppdatert sportsplan med arbeidskrav ligger her.

Mer om trenerutdanningen, bakgrunn og modell finner du her

Tipps for coaches:

Kurs: