Styret og administrasjon

Stavanger Hockey

STYRET

Kari Johnson
Styreleder
kari.johnson@lyse.net
402 02 072

Atle Abrahamsen
Nestleder – ansvarlig for rekruttering
atle.abrahamsen@lyse.net
992 85 509

Christian Bjørnsen
Styremedlem –  sport og ansvarlig for politiattester
cbj002@gmail.com
959 65 992

Tore Sunde
Styremedlem – ansvarlig for breddeidrett
tore.sunde1@gmail.com
920 29 060

Rikke Tittel
Styremedlem – ansvarlig for økonomi
rikke.tittel@wintershalldea.com
416 73 632

Monica Pauline Sivertsen
Styremedlem
monica.sivertsen@structor.no
928 88 807

Kjetil Kaland
Styremedlem – ansvarlig for dommere
kjetil.kaland@gmail.com
997 17 031

Jeanette Jekteberg
Varamedlem – ansvarlig for jenteidrett
jeanette@jekteberg.no
992 54 288

Carl-Axel Bakke-Erichsen
Varamedlem – ansvarlig for barneidrett
calle.bakke.erichsen@gmail.com
400 32 543


ADMINISTRASJON

Vidar Are-Ekstrøm
Daglig leder
vidar@stavangerhockey.no
458 38 277

Håvard Svensvik
Økonomi
svensvik@gmail.com
924 38 188