Styret og admin

Styret og administrasjon 2019-2020.

STYRET

Lars Atle Kjøde
Leder
lars.kjode@uis.no
976 99 511

Kari Johnson
Nestleder – jenteansvarlig i styret
kari.johnson@lyse.net
402 02 072

Vibeke Ørke
Styremedlem
orkevibeke@gmail.com
995 19 802

Christian Bjørnsen
Styremedlem – dommeransvarlig i styret og ansvarlig for politiattester
cbj002@gmail.com
959 65 992

Tore Sunde
Styremedlem – ansvarlig for barneidrett i styret
tore.sunde1@gmail.com
920 29 060

Nashater Solheim
Styremedlem
nashater@progressingminds.com
417 66 548

Pål Gulbrandsen
Styremedlem
paalkgulbrandsen@gmail.com
415 15 711

Fay Veronica Svarstad
Varamedlem
fay_svarstad@hotmail.com
915 87 080

Knut Tore Erevik
Varamedlem
knut.tore@sverdrupsteel.com
959 93 916


ADMINISTRASJON

Vidar Are-Ekstrøm
Daglig leder
dagligleder@stavangerhockey.no
458 38 277

Patrik Wallgren
Markedsansvarlig
patrik.wallgren@stavangerhockey.no
902 99 901

Håvard Svensvik
Regnskap
svensvik@gmail.com
924 38 188


SPORT

Janne Ericson
Sportssjef
sportssjef@stavangerhockey.no
+46 73 230 1776

Laura Rollins
Sportslig leder Jenter
laurarollins9@gmail.com
978 92 230

Kjell Erik Myreng
Sportslig leder Hockeyskolene og U7
kjell.erik@myreng.com
415 12 614

David Laszlo
Sportslig leder U8 – U11
david@stavangerhockey.no
412 78 217

Thomas Pettersen
Sportslig leder U12 – U15
thomas@stavangerhockey.no
938 99 009


KONTROLLKOMITE

Egil Willumsen
Leder
egil.willumsen@schjodt.no
928 81 448

Kjetil Skiftun
kskift@hotmail.com
992 01 114


VALGKOMITE

Janne Mette Bergesen
Leder
jm@privatmegleren.no
922 09 041

Jack Andre Djupvik
Medlem
jackandre.djupvik@centrica.com
482 85 263

Bjørn Ove Bøe
Medlem
bjornboe@gmail.com
924 52 752

Eirik Skartveit Jacobsen
Varamedlem
eirik@game-on.no
993 58 225


ANDRE VERV

Henning Meland
Materialforvalter
henning.meland@lyse.net
950 09 641

Ronny Gottschalksen
Slipeansvarlig
ronny.gottschalksen@lyse.net
950 01 177

Thomas Pettersen
Verneombud
thomas@stavangerhockey.no
938 99 009